Jonnie Irwin: Eşimin ben öldükten sonra başkasıyla evleneceği düşüncesi kalbimi kırıyor!

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

giyim2.com
Tam adım Jonathan James Irwin olan ünlü sunucu, 2016 yılında Jessica Holmes ile evlenmiş; çiftin mutlu evliliğini üç erkek çocuk taçlandırmıştı. Ancak Irwin'den kötü haber geldi. İki yıl önce akciğer kanseri teşhisi aldığını söyleyen Irwin, hastalığıyla ilgili ilk kez geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulundu.

HAYATA BAKIŞINI NASIL DEĞİŞTİRDİĞİNİ ANLATTI

Hello Dergisi'ne konuşan 48 yaşındaki üç çocuk babası Irwin, "Kirli bir sır saklıyorum" diyerek; hastalığını, onunla mücadelesini ve bu sürecin hayata bakışını nasıl değiştirdiğini samimi bir şekilde ifade etti. Ünlü isim, iki yıl önce teşhis almasına rağmen kendisine altı ay ömür biçildiğini söyledi. Fakat Irwin, buna rağmen hastalıkla mücadele etti ve bugünlere geldiğini anlattı."NE KADAR ZAMANIM KALDIĞINI BİLMİYORUM"

Irwin, röportajda; "Bu benim sırtımda bir yük gibi. Ne kadar zamanım kaldığını bilmiyorum ama olumlu düşünmeye ve öyle kalmaya çalışıyorum. Benim bu konudaki yaklaşımım 'Kanserle mücadele ediyorum, kanserden ölmüyorum.' Yapmak istediklerime ilişkin küçük hatırlatma notları hazırladım. Kendime 'ileri dönük plan yapma çünkü yeterince iyi olmayabilirsin' demeyi alışkanlık haline getirdim" diye konuştu.

"ÇOCUKLARIM BABALARINI TANIMADAN BÜYÜYECEKLER"

Ünlü sunucu, plan yapmak konusundaki sözlerini şöyle sürdürdü:

Alıntı Metni
Jane Fonda: Ölmeye hazırım

"BÜTÜN YAPABİLDİĞİM ÖZÜR DİLEMEKTİ"

Anlattıklarına göre Irwin için doktorların kendisine verdiği bu acı haberi karısı Jessica'yla paylaşmak çok zor oldu. Ünlü isim, "Eve gidip bunu karıma söylemek zorundaydım. Karım evde bebeklerimize bakıyordu. Bu, yıkıcı bir durumdu. Bütün yapabildiğim özür dilemekti. Kendimi sorumlu hissettim" dedi.

Hayatının bir gün sona ereceğini söyleyen Irwin, "Ama o günü, mümkün olduğunca uzak tutmak için elimden gelen her şeyi yapıyorum" diye konuştu. Jonnie Irwin, bunu eşi Jessica ve oğullarına borçlu olduğunu sözlerine ekledi."ÇOCUKLARIMA SÖYLEMEYE GEREK YOK"

Tüm bunların ardından 'Good Morning Britain' adlı programa katılan 49 yaşındaki Jonnie, 40 yaşındaki eşi Jess Holmes'u ve çocukları üç yaşındaki Rex ile iki yaşındaki ikizler Rafa ve Cormac'ı geride bırakma düşüncesi karşısında yaşadığı yıkımı anlattı.

Irwin, kendisi ve eşinin çocuklarına hastalığını açıklamak konusunda yaşadıkları zorlukları dile getirerek; "Bu durumu onlara ne zaman söyleyeceğimizi ancak son zamanlarda düşündüm, çok küçükler. Şu anda ben hâlâ benim, hastalık beni çok fazla değiştirmedi. Çocuklarıma söylemeye gerek yok. Bence bu konu hakkında kafalarını toparlamaları çok zor olacak" ifadelerini kullandı."BU ONUN HAYATI"

The Sun'ın haberine göre; gözyaşları içerisinde çocuklarını başka birinin yetiştirmesi ihtimalinden bahseden ünlü isim, ölümünden sonra eşinin başka birini bulmasını istediğini, ama bu düşüncenin kalbini 'kırdığını' da itiraf etti:

Alıntı Metni
Tim Roth'un oğlu Cormac Roth, 25 yaşında hayatını kaybetti!
 
Üst